Amacımız

Dekim; ülke standartları içinde 40 yılını her türlü varlığı ile kanıtlamış bir kurumdur. Dünyadaki ve ülkemizdeki muhtelif ekonomik ve siyasi gelişmeler karşısında gereken zamanda gereken yerde durarak varlığını sürdürmüş, değişen piyasa koşullarına göre yenilenebilmiştir.

Dekim; yurt içinde ve yurt dışında mevcut faaliyetleri ile mümessillikler bazında özel projelerde hizmet vermeye devam edecektir. Bu hedef paralelinde gerekli insan kaynakları oluşumunu sağlamıştır. Değişen koşullara karşı çalışanlarını geliştirmek maksatlı hizmet içi eğitimleri devam edecektir.

Dekim; özellikle yatan hasta pazarındaki yeni sağlık ürünleri için Türkiye’de satış ve dağıtım hizmeti, Türkiye temsilciliği, ithalat, lisanslama işlemleri ve mümessil ecza depoculuğu hizmetleri ile lojistik & depolama ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürecektir. Ayrıca yurt dışında ruhsatlandırma, tanıtım ve dış satım faaliyetleri ile milli ilaç sanayine destek ve katkı vermeyi sürdürecektir.

Dekim; ülkemiz florasında olmayan buna rağmen ülkemiz verimli topraklarında yetişebilecek tıbbi bitkileri iyi tarım uygulamaları (ITU) ile ülkeye kazandırmak amaçlı tıbbi ve aromatik bitki üretimi ve kontratlı ziraat üretim faaliyetlerini sürdürecektir. 

Teklif veya bilgi almak için